Search form

Матеј 23:31

31а со тоа сведочите сами против себе, дека сте синови на оние што ги убиле пророците.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index