Search form

Матеј 23:8

8А вие, немојте да се викате учители, зашто еден е вашиот Учител – Христос, а вие сите сте браќа;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index