Search form

Матеј 23:9

9и никого не викајте на земјата свој татко, оти еден е вашиот Отец, Кој е на небесата;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index