Search form

Матеј 24:12

12и бидејќи беззаконијата ќе се умножат, кај мнозина љубовта ќе олади.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index