Search form

Матеј 24:13

(Зачало 99)

13Акој претрпи до крај, тој ќе биде спасен.

Крај на саботата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index