Search form

Матеј 24:21

21оти тогаш ќе биде мака, каква што не била од почетокот на светот па досега, а и нема да биде.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index