Search form

Матеј 24:22

22И, ако не се скратеа оние дни, никој не би се спасил; но, заради избраните ќе се скратат тие дни.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index