Search form

Матеј 24:23

23Тогаш, ако ви каже некој: – еве, овде е Христос, или таму е, не верувајте;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index