Search form

Матеј 24:26

26И така, ако ви речат: – ете, во пустината е Он, – не излегувајте; ете, во тајна соба е, – не верувајте.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index