Search form

Матеј 24:28

28Оти, каде што е трупот, таму се собираат и орлите.

Крај на четвртокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index