Search form

Матеј 24:32

32Со смоквата направете споредба: штом ќе се подмладат нејзините гранки и ќе пуштат лисја, знаете, дека е близу летото;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index