Search form

Матеј 24:33

33така и вие, кога ќе го видите сето тоа, знајте, дека е близу пред врата.

Крај на петокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index