Search form

Матеј 24:34

(Зачало 101)

34Вистина ви велам: нема да премине овој род, додека сето тоа не се исполни.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index