Search form

Матеј 24:36

(Зачало 102)

36Аза тој ден и час никој не знае, ниту ангелите небесни, а само Мојот Отец;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index