Search form

Матеј 24:37

37но, како што беше во деновите на Ное, така ќе биде и при доаѓањето на Синот Човечки;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index