Search form

Матеј 24:39

39и не узнаа додека не дојде потопот и истреби сѐ, – така ќе биде и доаѓањето на Синот Човечки;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index