Search form

Матеј 24:41

41две жени ќе мелат на мелница: едната ќе се земе, а другата ќе се остави.

Читај во петокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index