Search form

Матеј 24:42

(Зачало 103)

42Па така, бидете будни, зашто не знаете во кој час ќе дојде вашиот Господ.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index