Search form

Матеј 24:44

44Затоа, бидете и вие готови, зашто во кој час и не мислите, ќе дојде Синот Човечки.

Крај на саботата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index