Search form

Матеј 24:45

45Кој е, пак, тој верен и благоразумен слуга, кого што ќе го постави господарот негов над слугите свои, да им дава навреме храна?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index