Search form

Матеј 24:46

46Блазе на тој слуга, кого што, кога ќе дојде господарот негов, ќе го најде да постапува така;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index