Search form

Матеј 24:47

47вистина ви велам, дека над целиот свој имот ќе го постави него.

Крај на светителот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index