Search form

Матеј 24:5

5зашто мнозина ќе дојдат во Мое име, говорејќи: јас сум Христос; и ќе прелажат мнозина.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index