Search form

Матеј 24:50

50господарот на тој слуга ќе дојде во ден, кога не го очекувал, и во час, што не го знаел;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index