Search form

Матеј 24:51

51и ќе го исече на половина, и ќе му даде еднаква награда со лицемерите; таму ќе биде плач и крцкање со заби.

Крај на петокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index