Search form

Матеј 24:7

7Зашто, ќе се дигне народ против народ, и царство против царство; и наместа ќе има глад, помор и потреси;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index