Search form

Матеј 25:10

10А кога отидоа тие да купат, пристигна младоженецот и подготвените влегоа со него на свадбата, и вратите се затворија.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index