Search form

Матеј 25:11

11Потоа дојдоа и другите девојки и викаа: – Господаре, господаре, отвори ни!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index