Search form

Матеј 25:13

13И така, бидете будни, оти не го знаете ни денот ни часот, кога ќе дојде Синот Човечки.

Крај на саботата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index