Search form

Матеј 25:16

16Оној, што зеде пет таланти, отиде, ги употреби во работа и спечали други пет таланти;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index