Search form

Матеј 25:18

18а оној што доби еден талант, отиде и го закопа в земја и го сокри среброто на својот господар.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index