Search form

Матеј 25:24

24Пристапи и оној што беше зел еден талант и рече: – Господаре, те знев дека си жесток човек: жнееш каде што не си сеел и собираш каде што не си веел;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index