Search form

Матеј 25:3

3Неразумните, откако ги зедоа светилниците свои, не понесоа со себе масло;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index