Search form

Матеј 25:35

35оти, гладен бев, и Ми дадовте да јадам; жеден бев и Ме напоивте, странец бев и Ме примивте;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index