Search form

Матеј 25:37

37Тогаш праведниците ќе Му одговорат и речат: – Господи, кога Те видовме гладен и Те нахранивме, или жеден и Те напоивме?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index