Search form

Матеј 25:41

41Тогаш ќе им каже и на оние што се од левата страна: – Одете од Мене, проклети, во вечен оган, подготвен за ѓаволот и неговите ангели.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index