Search form

Матеј 25:42

42Зашто, гладен бев и не Ми дадовте да јадам, жеден бев и не Ме напоивте;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index