Search form

Матеј 25:45

45Тогаш ќе им одговори и рече: – Доколку не сте го направиле тоа на еден од овие најмали браќа и Мене не сте Ми го направиле.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index