Search form

Матеј 25:46

46И тие ќе отидат во вечна мака, а праведниците – во живот вечен.

Крај на месопусната недела

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index