Search form

Матеј 25:6

6А на полноќ се чу викање: – Ете, младоженецот доаѓа, излезете да го пречекате.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index