Search form

Матеј 25:9

9Мудрите им одговорија и рекоа: – Да не би да не ни стигне и нам и вам; подобро отидете кај продавачите и купете си.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index