Search form

Матеј 26:1

ГЛАВА 26

(Зачало 107)

1И кога ги заврши Исус овие зборови, им рече на учениците Свои:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index