Search form

Матеј 26:11

11оти сиромасите ги имате секогаш покрај себе, а Мене Ме немате секогаш;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index