Search form

Матеј 26:12

12таа, изливајќи го тоа миро врз телото Мое, Ме подготви за погребение.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index