Search form

Матеј 26:14

14Тогаш еден од дванаесетте, по име Јуда Искариот, отиде при првосвештениците,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index