Search form

Матеј 26:15

15и им рече: – Што ќе ми дадете, па да ви Го предадам? А тие му предложија триесет сребреници.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index