Search form

Матеј 26:16

16И оттогаш тој бараше погодно време за да Го предаде.

Крај на Велика Среда

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index