Search form

Матеј 26:2

2– Знаете дека по два дни ќе биде Пасха и Синот Човечки ќе биде предаден на распнување.

Крај на Велики Вторник

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index