Search form

Матеј 26:21

21И кога јадеа, им рече: – Вистина ви велам: еден од вас ќе Ме предаде.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index