Search form

Матеј 26:22

22Тие многу се нажалија и секој од нив почна да Го прашува: – Да не сум јас, Господи?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index